Poszukiwany sprawca uszkodzenia ciała - Kto rozpoznaje - Komenda Miejska Policji w Łodzi

Kto rozpoznaje

Poszukiwany sprawca uszkodzenia ciała

W I Komisariacie KMP w Łodzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź Śródmieście w Łodzi prowadzone jest dochodzenie w przedmiocie mającego miejsce w dniu 31 maja 2018 roku w Łodzi dokonanego uszkodzenia ciała z utratą przytomności pokrzywdzonego mężczyzny.

Do omawianego zdarzenie doszło na ulicy Piotrkowskiej w rejonie nr 140 wczesnych godzinach 31 maja 2018 roku. Do siedzącego przed jednym z klubów mężczyzny doszedł nieznany mu mężczyzna i po krótkiej wymianie słów kopnął go w twarz w wyniku czego pokrzywdzony stracił przytomność i upadając na betonowe podłoże doznał wstrząśnienia mózgu.

Sprawca oddalił się po zaistniałym zdarzeniu w kierunku Al. Kościuszki.

Sprawca w wieku około 30 lat, przeciętnej postury, średnio umięśniony, wzrostu około 180 cm, włosy krótko ścięte z wyraźnymi zakolami, ubrany w czarne krótkie spodenki oraz szara koszulkę z krótkim rękawem w kolorze czarnym, białe skarpetki oraz czarne buty sportowe z białą podeszwą oraz trzema równoległymi paskami.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawców tego zdarzenia proszone są o kontakt w godz. 08:00 – 16:00 z nr tel 042 665 48 67 oraz przez całą dobę z dyżurnym I Komisariatu KMP w Łodzi tel.042 665 14 00 lub 14 01.