Kto rozpoznaje

Poszukiwane kobiety, które wykorzystały dane osobowe pokrzywdzonej do realizacji recepty

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują dwóch kobiet, które wykorzystały dane osobowe pokrzywdzonej i przy ich użyciu dokonały realizacji recepty. Zdarzenie miało miejsce 23 czerwca 2025 roku w jednej z aptek mieszczącej się w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Wizerunek kobiet zarejestrowały kamery monitoringu.

Rysopis:

Kobieta pierwsza: w wieku około 40 - 45 lat, wzrostu około 175 centymetrów, szczupłej budowy ciała, długie ciemne włosy, w chwili zdarzenia ubrana w zieloną bluzkę z krótkim rękawkiem, czarne spodnie, czarne buty, na ramieniu niebieska torba.

Kobieta druga: w wieku około 20 -30 lat, wzrostu około 170 centymetrów, średniej budowie ciała, ciemne długie włosy, w chwili zdarzenia ubrana w ciemną koszulkę z krótkim rękawkiem, czarne spodnie, białe buty, na twarzy okulary korekcyjne.

Wizrunek poszukiwanych kobiet zarejestrowały kamery monitoringu.Kobiety znajdują się w aptece.

Ważne informacje:

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych kobiet, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu albo posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 10 13 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 bądź całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przy ulicy Sienkiewicza 28/30 lub pod numerem telefonu 47 841 14 00 lub 47 841 14 01.

Telefon alarmowy 112.  

Powrót na górę strony