Kto rozpoznaje

Poszukiwany sprawca kradzieży pieniędzy

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawcy kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło w dniu 18 listopada 2022 roku około godziny 9:53. Starsza kobieta wypłaciła pieniądze z bankomatu zlokalizowanego w banku przy Al. Piłsudskiego w Łodzi. Po wyjściu z pomieszczenia nieznany mężczyzna wyrwał kobiecie pieniądze z ręki i uciekł w kierunku ulicy Piotrkowskiej.

Rysopis:

Mężczyzna  szczupłej budowy ciała, ubrany w niebiesko-czarną kurtkę, czarno-niebieską czapkę zimową we wzory z pomponem, czarne spodnie, czarne buty. Na twarzy założony komin, na plecach plecak koloru czarnego.

Zdjęcie przedstawia sprawcę kradzieży.

Zdjęcie przedstawia sprawcę kradzieży i poszkodowaną.

Zdjęcie przedstawia sprawcę kradzieży i poszkodowaną.

Zdjęcie przedstawia sprawcę kradzieży i poszkodowaną.

Ważne informacje:

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa lub posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 48 94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 albo całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 14 00 lub 47 841 14 01. Telefon alarmowy 112.

Powrót na górę strony