Kto rozpoznaje

Poszukiwany sprawca kradzieży zegarka

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawcy kradzieży zegarka. 1 grudnia 2022 roku w Łodzi w sklepie przy ulicy Piłsudskiego nieznany mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży zegarka. Mężczyzna nie płacąc za towar opuścił teren sklepu.

Rysopis:

Mężczyzna w wieku ok. 30-35 lat, średniej budowy ciała, krótkie ciemne włosy. Mężczyzna w chwili zdarzenia ubrany był w ciemną kurtkę z białymi emblematami, ciemne spodnie oraz czarne sportowe buty z białą podeszwą. Przez ramię przewieszoną miał czarną torbę z żółtym paskiem typu „nerka”.

Mężczyzna w wieku około 30-35 lat, średniej budowy ciała, krótkie ciemne włosy. Ubrany w ciemną kurtkę z białymi emblematami, ciemne spodnie oraz czarne sportowe buty z białą podeszwą. Przez ramię przewieszoną miał czarną torbę z żółtym paskiem typu „nerka”.

Mężczyzna w wieku ok. 30-35 lat, średniej budowy ciała, krótkie ciemne włosy. Ubrany był w ciemną kurtkę z białymi emblematami, ciemne spodnie oraz czarne sportowe obuwie z białą podeszwą. Przez ramię przewieszona czarna torba z żółtym paskiem typu „nerka”.

 

Ważne informacje:

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa albo posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 10 51 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bądź całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 14 00 lub 47 841 14 01.

Telefon alarmowy 112.


 

Powrót na górę strony