Kto rozpoznaje

Poszukiwani sprawcy kradzieży złotego łańcuszka z przywieszką

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukają sprawców kradzieży złotego łańcuszka z przywieszką. 8 listopada 2022 roku ze sklepu z biżuterią czterech mężczyzn wspólnie i w porozumieniu dokonało kradzieży złotego łańcuszka. Zdarzenie miało miejsce w sklepie przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Rysopisy:

Pierwszy z mężczyzn w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180cm, średniej budowy ciała, czarne włosy, lekki zarost. W chwili zdarzenia ubrany był w granatową kurtkę z kapturem, bordową bluzę, czarne dresowe spodnie z logo producenta i białymi wstawkami na dole nogawek, na nogach miał czarne sportowe buty, a na głowie miał czarną czapkę z daszkiem.

Drugi z mężczyzn w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180cm, średniej budowy ciała, czarne krótkie włosy, widoczne zakola na głowie, kilkudniowy zarost. W chwili zdarzenia ubrany był w czarny bezrękawnik z kapturem, czarną bluzę, niebieskie jeansowe spodnie, biało-czarne buty sportowe, okulary przeciwsłoneczne, na głowie miał granatową czapkę z daszkiem, na bluzie miał zawieszoną torbę na czarnym pasku.

Trzeci z mężczyzn w wieku około 40-45 lat, wzrost około 180-190cm, średniej budowy ciała, ciemne krótkie włosy , bez zarostu. W chwili zdarzenia ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, granatowe spodnie jeansowe, czarną bluzę, czarne sportowe buty, pod kurtką miał przewieszoną czarną saszetkę, na głowie miał granatową czapkę z daszkiem z dużym białym napisem, na palcu serdecznym lewej ręki miał obrączkę koloru srebrnego.

Czwarty z mężczyzn w wieku około 20-25 lat, wzrost około 180, szczupłej budowy ciała, bez zarostu, czarne włosy z dłuższą grzywką uczesaną na bok.W chwili zdarzenia ubrany był w granatową kurtkę z kapturem, ciemną bluzę, czarne spodnie, czarne sportowe buty z białym obramowaniem podeszwy, na plecach miał założony czarny plecak.

Pierwszy z mężczyzn w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180 centymetrów, średniej budowy ciała, czarne włosy, lekki zarost. Ubrany w granatową kurtkę z kapturem, bordową bluzę, czarne dresowe spodnie z logo producenta i białymi wstawkami na dole nogawek, czarne sportowe buty, a na głowie czarną czapkę z daszkiem.

Pierwszy mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180 centymetrów, średniej budowy ciała, czarne włosy, lekki zarost. Ubrany był w granatową kurtkę z kapturem, bordową bluzę, czarne dresowe spodnie i białymi wstawkami na dole nogawek, czarne sportowe obuwie i czarną czapkę z daszkiem.

Drugi mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180 centymetrów, średniej budowy ciała, czarne krótkie włosy, widoczne zakola na głowie, kilkudniowy zarost. Ubrany w czarny bezrękawnik z kapturem, czarną bluzę, niebieskie jeansowe spodnie, biało-czarne buty sportowe, okulary przeciwsłoneczne, na głowie miał granatową czapkę z daszkiem, na bluzie miał zawieszoną torbę na czarnym pasku.

Drugi z mężczyzn w wieku około 30-35 lat, wzrost około 180cm, średniej budowy ciała, czarne krótkie włosy, widoczne zakola na głowie, kilkudniowy zarost. W chwili zdarzenia ubrany był w czarny bezrękawnik z kapturem, czarną bluzę, niebieskie jeansowe spodnie, biało-czarne buty sportowe, okulary przeciwsłoneczne, na głowie miał granatową czapkę z daszkiem, na bluzie miał zawieszoną torbę na czarnym pasku.

Trzeci mężczyzna w wieku około 40-45 lat, wzrost około 180-190 centymetrów, średniej budowy ciała, ciemne krótkie włosy, bez zarostu. Ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, granatowe spodnie jeansowe, czarną bluzę, czarne sportowe buty, pod przewieszona czarna saszetka, na głowie granatowa czapka z daszkiem z dużym białym napisem, na palcu serdecznym lewej ręki miał obrączkę koloru srebrnego.

Czwarty mężczyzna w wieku około 20-25 lat, wzrost około 180 centymetrów, szczupłej budowy ciała, bez zarostu, czarne włosy z dłuższą grzywką uczesaną na bok. Ubrany był w granatową kurtkę z kapturem, ciemną bluzę, czarne spodnie, czarne sportwe buty z białym obramowaniem podeszwy, na plecach czarny plecak.

Czwarty z mężczyzn w wieku około 20-25 lat, wzrost około 180 centymetrów, szczupłej budowy ciała, bez zarostu, czarne włosy z dłuższą grzywką uczesaną na bok. Ubrany był w granatową kurtkę z kapturem, ciemną bluzę, czarne spodnie, czarne sportowe buty z białym obramowaniem podeszwy, na plecach miał założony czarny plecak.

Ważne informacje:

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawców tego przestępstwa albo posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 48 94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bądź całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 14 00 lub 47 841 14 01.

Telefon alarmowy 112.

Powrót na górę strony