Kto rozpoznaje

Poszukiwany sprawca kradzieży telefonu

Policjanci z VIII Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukają sprawcy kradzieży telefonu komórkowego. W dniu 5 grudnia 2022 r. około godziny 14.55 pokrzywdzony przez nieuwagę pozostawił aparat telefoniczny na parapecie w jednym ze sklepów przy ulicy Rzgowskiej w Łodzi. Fakt ten wykorzystał młody mężczyzna, który dokonał kradzieży telefonu. Sprawca przyszedł do sklepu z dwoma mężczyznami, których wizerunki zamieszczone są poniżej komunikatu.

Rysopis:

Mężczyzna ubrany był w czarną zimową czapkę z białymi elementami po bokach, szarą/zieloną kurtkę, szarą bluzę z kapturem z żółtymi elementami, ciemne spodnie i ciemne buty. Poniżej wizerunek sprawcy oraz dwóch towarzyszących mu mężczyzn.

Ważne informacje:

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie bądź sekretariatem Wydziału Kryminalnego VIII KP KMP w Łodzi w godzinach 08:00-16:00 pod numerem telefonu 47-841-46-74 lub 47-841-24-30 bądź przez całą dobę z dyżurnym VIII KP KMP w Łodzi pod nr tel. 47 841-24-00. Telefon alarmowy 112.

  • Poszukiwany sprawca kradzieży telefonu
Powrót na górę strony