Świadkowie zdarzenia/pokrzywdzeni

Policja szuka świadków potrącenia dziecka przez hulajnogę

23 maja 2022 roku około godz. 7:20  na ul. Piotrkowskiej doszło do potracenia 6-letniego chłopca przez jadącego chodnikiem użytkownika hulajnogi elektrycznej. Dziecko z obrażeniami głowy trafiło do szpitala. Policja szuka świadków zdarzenia.

23 maja 2022 roku dyżurny łódzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dziecka przez kierującego hulajnogą. Natychmiast na miejsce został wysłany patrol łódzkiej drogówki. Mundurowi na podstawie relacji kierującego hulajnogą oraz matki 6-latka ustalili wstępny przebieg zdarzenia: 30-letni użytkownik hulajnogi elektrycznej jadąc chodnikiem na wysokości posesji nr 272 ulicy Piotrkowskiej w niewyjaśnionych okolicznościach potrącił stojącego na chodniku 6-letniego chłopca. Dziecko przewróciło się. Wezwana na miejsce karetka zabrała chłopca do jednego z łódzkich szpitali. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Osoby, które były świadkami potrącenia małoletniego, proszone są o kontakt z Wydziałem Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi osobiście ul Stokowska 21/25 lub telefonicznie  47 841-25-22 lub 47 841-25-47.

  • Hulajnoga stoi przed oznakowanym radiowozem
Powrót na górę strony