Zaginiony Michał Zaborowski

Policjanci z IV Komisariatu Policji w Łodzi poszukują zaginionego Michała Zaborowskiego.

16 grudnia 2016r, ok. godz. 10:00 z Technikum Samochodowego w Łodzi, ul. Łąkowa 4 oddalił się poszukiwany. Do dnia dzisiejszego nie pojawił się w szkole i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Prawopodobną przyczyną niepowrotu do domu była chęć usamodzielnienia się młodego mężczyzny.

Michał Zaborowski

ur.1996 roku

zam: Anielin Swędowski

Rysopis zaginionego: Wzrost 176-180 cm; waga 5-69 kg; sylwetka szczupła; włosy ciemny blond, proste, długie do ramion; oczy niebieskie; twarz pociągła; uszy przylegające; nos prosty; uzębienie pełne.Ubiór zaginionego:  Kurtka zimowa ortalionowa do pasa koloru granatowego z kapturem z odblaskowymi pasami na rękawach i plecach; spodnie typu jeans koloru niebieskiego; buty zimowe za kostkę koloru czarnego, szara bluza sportowa na ekspres z kapturem; silnie zniszczony plecak koloru czarnego z nazwą zespołu metalowego (bbd).

Wszystkich, którzy mogliby  przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosi o kontakt IV Komisariatem Policji w Łódź ul.Kopernika 29/31  tel. całodobowy:  47 841 23 00 lub w godz 8-16:  47 841 23 46.

  • wizerunek zaginionego
Powrót na górę strony