Komenda Miejska Policji w Łodzi

Aktualności

Zobacz SPOT
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Fotoprzestroga
dzielnicowy bliżej nas


Najczęściej czytane

 1. Ukradli komputer - teraz odpowiedzą za rozbój

  Łódzcy wywiadowcy zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy podejrzewani są o napaść na 21-latka. Pokrzywdzony, który w godzinach późnonocnych wracał do domu, został uderzony pięścią w głowę, a następnie okradziony. Łupem sprawców padł laptop warty 3090 złotych.

 2. Chcieli włamać się do sklepu

  Łódzcy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy usiłowali włamać się do jednego ze sklepów spożywczych na Śródmieściu. Nie udało im się jednak okraść sklepu, gdy z zepsuły im się nożyce, którymi chcieli przeciąć kraty w drzwiach.

 3. Dzielnicowi na spotkaniu dla osób zainteresowanych służ w Policji

  W dniu 19.01.2018r. w Zespole Szkół Salezjańskich w Łodzi przy ul. Wodnej 34 odbyło się w spotkanie dla uczniów klas maturalnych którzy byliby zainteresowani służbą w Policji.

 4. Łódzcy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się nad psem

  33-letni łodzianin został zatrzymany przez łódzkich policjantów. Mężczyzna znęcał się nad swoim psem rasy bernardyn. Pobite zwierzę zostało odebrane nieodpowiedzialnemu właścicielowi.

 5. W upały nie zostawiajmy w pojazdach dzieci i zwierząt nawet na chwilę

  Policja apeluje szczególnie do osób dorosłych. Nawet jeśli wydaje się nam, że załatwienie jakiejś sprawy zajmie chwilę, nie zostawiajmy swoich podopiecznych samych. Taka troska powinna dotyczyć także zwierząt. Pozostawienie psa w wysokiej temperaturze w aucie to znęcanie się nad zwierzęciem, za które zgodnie z ustawą o ochronie praw zwierząt grozi nawet do 2 lat więzienia.

 6. Łódzcy policjanci odzyskali dwa skradzione pojazdy

  Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową KMP w Łodzi współpracując z policjantami z KWP w Łodzi odzyskali dwa skradzione pojazdy. Pierwsze z aut, mazda 6 warta około 80 tys. złotych odnaleziono w Łodzi na Górnej. Drugie, honda CR-V warta około 120 tys. złotych, w jednej z podłódzkich miejscowości.

Mapa Zagrożeń Duży

Tagi

kradzież z włamaniem odblaski jak kocha to poczeka oszustwo dzielnicowy nielegalny tytoń znicz 2017 MSWiA Uratowany przez policjantów usiłowanie kradzieży z włamaniem pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia czujny po służbie podrobione znaki towarowe nietrzeźwy kierujący narkotyki pobicie ŚDM kradzież roweru bezpieczna droga do szkoły wypadek drogowy kolizja ruch drogowy przywłaszczenie mienia EDWARD kradzież z włamaniem do pojazdu nielegalne papierosy uszkodzenie mienia wypadek śmiertelny zabójstwo kradzież paliwa odnaleziona zaginiona uratowany przez policjanta zniszczenie mienia dzielnicowy bliżej nas pies piesi kradzież dopalacze kradzież akumulatora kradzież pojazdu kradzież rozbójnicza rozbój kontrabanda marihuana uratowana przez policjantów bezpieczny weekend handel ludźmi prewencja wrd pirat drogowy

Linki