Ważne informacje - 5 artykułów

AktualnościNajczęściej czytane

 1. Sprawca kradzieży w rękach łódzkich policjantów

  Policjanci z III Komisariatu Policji w Łodzi zatrzymali 44-letniego sprawcę kradzieży zuchwałej. Mężczyzna wybiegał ze sklepu nie płacąc za …. karmę dla zwierząt. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

 2. Zrób wszystko, aby te historie nie dotyczyły Ciebie i Twoich bliskich- Uwaga na oszustów!

  Łódzcy policjanci apelują, aby nie dać się nabrać na wiadomości oferujące możliwość szybkiego zarobienia dużych pieniędzy, bez wychodzenia z domu oraz różnego rodzaju oszustw na tak zwaną legendę. Zdrowy rozsądek, chłodna ocena sytuacji i stosowanie się do podstawowych zasad bezpieczeństwa w internecie pozwolą na uniknięcie utraty oszczędności.

 3. Jechał samochodem po chodniku, nagrał go świadek

  Policjanci z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym łódzkiej komendy ustalili kierującego, który w ciągu 30 minut dwukrotnie, wbrew przepisom poruszał sie samochodem po chodniku. Wykroczenia nagrał i wysłał policjantom świadek. 42-latek ukarany został mandatami karnymi w łącznej kwocie 3000 zł.

 4. Zatrzymano sprawców zniszczenia kilkunastu aut

  Łódzcy policjanci zatrzymali 21-latka i jego 22-letniego kompana, którzy uszkodzili łącznie piętnaście samochodów na terenie całej Łodzi. Wandale celowali do szyb aut za pomocą pistoletu pneumatycznego na metalowe kulki. Za popełnione przestępstwo podejrzanym grozi kara do 5 lat więzienia. Z uwagi na fakt, iż zdarzenie miało charakter chuligański czeka ich surowszy wymiar kary.

 5. Kradła telefony komórkowe, teraz odpowie przed sądem

  Łódzcy policjanci zatrzymali notowaną wcześniej 23-latkę, która dokonała kilku kradzieży telefonów. Kobieta usłyszała zarzut kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. O jej dalszym losie zadecyduje sąd.

 6. „Przepis na bezpieczeństwo” – zatrzymanie i postój

  W dzisiejszej publikacji skupimy się na bardzo ważnym temacie jakim jest zatrzymanie i postój pojazdu. Ustawa Prawo o Ruchu Drogowym potocznie zwana Kodeksem Drogowym w artykule 2 przedstawia nam definicje:

 7. Policjant Służby Kryminalnej 2018

  W dniach 16-27 kwietnia 2018 roku odbyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu "Policjant Służby Kryminalnej 2018 roku". W IV edycji eliminacji uczestniczyły 22 czteroosobowe drużyny z każdej z komend powiatowych i miejskich woj. łódzkiego. Łącznie udział wzięło 88 zawodników.

 8. Policjanci kontrolowali łódzkie kąpieliska

  Policjanci z łódzkiej komendy wraz z funkcjonariuszami z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi skontrolowali parki i kąpieliska. Apelowali do osób wypoczywających nad wodą o ostrożność i rozwagę.

Tagi

wrd oszustwo bójka kradzież pojazdu podróbki kradzież rozbójnicza obywatelskie ujęcie nietrzeźwy kierujący rower ruch drogowy kradzież zuchwała motocyklista kradzież z włamaniem do pojazdu dzielnicowy wypadek drogowy poszukiwany kradzież z włamaniem kolizja kontrabanda czujny po służbie nielegalny tytoń narkotyki zniszczenie mienia sądowy zakaz usiłowanie zabójstwa MSWiA Uratowany przez policjantów rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia uszkodzenie mienia amfetamina wypadek śmiertelny prewencja kradzież sklepowa kradzież zabójstwo kradzież paliwa koronawirus nietrzeźwa kierująca tytoń wandale groźby karalne pościg pirat drogowy papierosy rozbój pobicie policjant po służbie dopalacze marihuana nielegalne papierosy

Linki

Powrót na górę strony