Najskuteczniejsi dzielnicowi stanęli do konkursu - Aktualności - Wydział Prewencji KMP w Łodzi

Aktualności

Najskuteczniejsi dzielnicowi stanęli do konkursu

Trwają zmagania najkreatywniejszych i najskuteczniejszych w służbie na rzecz mieszkańców dzielnicowych. Policjanci rywalizują o nagrodę Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

Dzielnicowi z garnizonu łódzkiego w dniach 22 i 23 maja 2018 roku współzawodniczą w konkursie „Najlepszy plan działania priorytetowego dzielnicowego województwa łódzkiego”. W szranki stanęli laureaci etapów miejskich i powiatowych, a przedmiotem konkursowej oceny 23 funkcjonariuszy reprezentujących wszystkie jednostki Policji województwa łódzkiego są rezultaty uzyskane w roku ubiegłym w zakresie poprawy stanu bezpieczeństwa na obszarze ich działania.

W konkursowej rywalizacji Łódź reprezentują wyłonieni w zmaganiach szczebla miejskiego st. sierż. Justyna Tomczyk - dzielnicowa z komisariatu I KMP, która realizowała plan działania priorytetowego mającego na celu ograniczenie spożywania alkoholu, zaśmiecania, zakłócenia ładu i porządku publicznego w rejonie Parku im. Moniuszki w Łodzi oraz st. sierż. Bartłomiej Świderek dzielnicowy z komisariatu III KMP – prowadzący w ubiegłym roku planowe działania priorytetowe mające na celu ograniczenie, bądź wyeliminowanie spożywania alkoholu, zaśmiecania, zakłócenia ładu i porządku publicznego na terenie placu zabaw w Łodzi przy ul. Retkińskiej 114.