Aktualności

Wakacyjne działania profilaktyczno-promocyjne w Uniejowie

Łódzcy i poddębiccy policjanci wspólnie zachęcali do dbałości o własne bezpieczeństwo nad wodą oraz promowali służbę w swej formacji wśród wypoczywających w uniejowskim uzdrowisku. Policyjne stoisko wzbudziło znaczne zainteresowanie miłośników termalnych kąpieli.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi i Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach kolejny raz połączyli siły dla poprawy bezpieczeństwa na akwenach i promocji policyjnego zawodu. Wspólne działania profilaktyczno-informacyjne przeprowadzili w uniejowskich termach.

Funckjonariusze dzielili się z najmłodszymi wiedzą o bezpiecznych zachowaniach, młodzieży i dorosłym przypominali o zasadach bezpieczeństwa podczas kąpieli, obdarowywali rozmówców elementami odblaskowymi i upominkami.

W spotkaniu z gośćmi uniejowskich term uczestniczyli także policjanci z zespołów kadr i szkolenia z obu jednostek,  którzy zachęcali do podjęcia służby w Policji oraz wyjaśniali zasady doboru.

W akcji informacyjnej uczestniczył także dzielnicowy omawiający z zainteresowanymi założenia aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” „Dzielnicowy Bliżej Nas” oraz „Moja Komenda”. Zainteresowani otrzymywali tematyczne ulotki.


 

Powrót na górę strony