Aktualności

Konkurs plastyczny - Jak żyć bezpieczniej

Wszystkich uczniów klas I-III łódzkich Szkół Podstawowych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pn. „ Jak być bezpiecznym? ” organizowanym przez Komendę Miejską Policji w Łodzi. Celem inicjatywy jest wspomaganie edukacji związanej z bezpieczeństwem dzieci poprzez szerzenie wiedzy na temat zagrożeń, z którymi najmłodsi mogą się spotkać w życiu codziennym.

Przedmiotem Konkursu zaś jest ukończenie projektu bombki świątecznej przygotowanej przez funkcjonariuszy, która z jednej strony zawiera wizerunek maskotki łódzkiej policji Kota Prewencjusza z drugiej zaś według inwencji twórczej uczestnika zostanie „ozdobiona” w rymowankę, rysunek, bądź hasło profilaktyczne związane z bezpieczeństwem w okresie zimowym.

Wykonane prace należy przesłać do

Zespołu Profilaktyki Społecznej
Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi

90-114 Łodzi
ul. Sienkiewicza 28/30

do dnia 18.12.2020 r.,

z dopiskiem „Jak być bezpiecznym?

Spośród nadesłanych prac, komisja konkursowa wybierze trzy najciekawsze. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe, które zostaną przesłane za pośrednictwem poczty na wskazany przez opiekunów uczestników Konkursu adres korespondencyjny. Wszystkie prace zostaną opublikowane na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony