Aktualności

Dzień Babci, Dzień Dziadka - kochani seniorzy bądźcie ostrożni

Z okazji dni Babci i Dziadka łódzcy policjanci, jak co roku przygotowali życzenia oraz porady profilaktyczne dla naszych seniorów. Jest to wyjątkowa okazja do przekazania cennych informacji w zakresie tematyki bezpieczeństwa.

Babciu, Dziadku pamiętajcie Wasze bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle cenne.

W trosce o Was pragniemy przypomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dbajcie o siebie, bądźcie ostrożni, uważni.

W załącznikach umieszczonych poniżej, (które można pobrać) znajdują się opracowane przez funkcjonariuszy Zespołu Profilaktyki Społecznej KMP w Łodzi słuchowiska profilaktyczne przestrzegające przed oszustwami pod legendą. Przygotowany materiał umieszczony jest w formie opisowej oraz słuchowisk pod wspólnym tytułem „Historia czerwonego telefonu”. Opracowany cykl stanowią historie będące scenariuszami opowieści pn. „Jak Radek uratował wakacje?”, „Herbatka u babci Pelagii”, „Wnuczek babci Apolonii” ukazujące sposób działania oszustów. Każdy z opracowanych scenariuszy jest unikatowy i przedstawia inną historię. Przygotowany materiał posiada rekomendację Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia praktycznego w Łodzi. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z przygotowanej oferty profilaktycznej. Życzymy miłego odbioru.

Z pozdrowieniem profilaktycznym
funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi

Powrót na górę strony