Aktualności

Rozpoczęcie wakacji w AQUAPARKU FALA z Kotem Prewencjuszem

W dniu 24 czerwca 2022 roku funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wraz z Kotem Prewencjuszem promowali zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Po zakończeniu roku szkolnego i oficjalnym przywitaniu wakacji najmłodsi łodzianie tłumnie ruszyli do Aquaparku Fala – jednego z wielu obiektów rekreacyjnych mieszczących się na terenie miasta, aby oddać się letniemu wypoczynkowi nad wodą. W tym miejscu nie mogło zabraknąć również łódzkich policjantów, którzy wraz z Kotem Prewencjuszem - maskotką Komendy Miejskiej Policji w Łodzi,  w ramach działań „Bezpieczne wakacje” promowali wśród dzieci i młodzieży zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, w szczególności spędzanego nad wodą. Funkcjonariusze rozdawali też pamiątkowe znaczki z wizerunkiem Kota Prewencjusza i zakładki do książek zawierające treści profilaktyczne odnoszące się do wypoczynku nad wodą, a także zachęcali do udziału w konkursie pn. „Artystyczny przeWodnik”organizowanego przez Komendę Główną Policji w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

  • Na środku widać wejście do aquaparku FALA. Przed wejściem widać postać policjantki w mundurze koloru granatowego i maskotki łódzkiej Policji Kota Prewencjusza.
  • Po lewej stronie widać postać maskotki łódzkiej Policji Kota Prewencjusza wyciągającego rękę do dziecka. Po prawej  stronie widać postać chłopca  wyciągającego rękę do Kota Prewencjusza.
  • Na środku widać materiały profilaktyczne w postaci zakładek do książek, znaczki z wizerunkiem Kota Prewencjusza  i ulotki dotyczące konkursu pod nazwą „Artstyczny przeWodnik” ułożone na stole. Z przodu stolika widać plakat profilaktyczny dotyczący bezpiecznych wakacji.
  • Na środku widać wejście do aquaparku FALA. Przed wejściem widać postać policjantki w mundurze koloru granatowego i maskotki łódzkiej Policji Kota Prewencjusza.
Powrót na górę strony