Aktualności

Pik mundurowy w XVIII L.O. w Łodzi

W XVIII Liceum Ogólnokształcących w Łodzi przy ul. Perla 11 zgodnie z coroczną tradycją w dniu 7. czerwca 2018r. organizowany był piknik mundurowy, w którym uczestniczyli także funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Piknikowy towarzyszyły zmagania sportowe, test wiedzy, konkurs prac plastycznych dotyczący bezpieczeństwa w sieci.

Ostatecznie w klasyfikacji ogólnej zwyciężyła klasa II B, której puchar w imieniu Komendanta Miejskiego Policji wręczył Komendant III Komisariatu Policji KMP w Łodzi mł.insp. Maciej Klepacki. Rozegrany został również mecz piłki siatkowej, w którym zwycięzką okazała się drużyna reprezentacji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Impreza była również okazją do zapoznania się ze specyfiką służby, o ktorej w trakcie pokazu opowiadali przewodnicy psów służbowych z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, a także funkcjonariusze Zespołu Profilaktyki Społecznej i Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Łodzi przy swoim stanowisku. Uczniowie mieli okazję poznać działanie platformy cyfrowej Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda

Powrót na górę strony