Aktualności

„Dzień Kobiet” z policjantkami z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi

„Dzień Kobiet” obchodzimy 08 marca, lecz łódzcy profilaktycy już dziś spotkali się z uczennicami klas policyjnych i przy okazji składanych życzeń zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji.

Zespół Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w dniu 06 marca 2020 r. spotkał się uczennicami klas policyjnych XLII Liceum Ogólnokształcącego im. I. Sendlerowej przy ul. Stawowej 28 w Łodzi oraz XVIII Liceum Ogólnokształcącego im. J. Śniadeckiego przy ul. Perla 11 w Łodzi w związku z obchodzonym w niedzielę 08 marca „Dniem Kobiet”. Podczas spotkania w imieniu Komendanta Miejskiego Policji w Łodzi insp. Pawła Karolaka wszystkim kobietom złożono z tej okazji najserdeczniejsze życzenia.

Obok funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji do udziału w inicjatywie zaproszono kobiety pełniące służbę w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym, Wydziale Patrolowo – Interwencyjnym (przewodnik psa służbowego) Wydziale Ruchu Drogowego oraz Ogniwie ds. Nieletnich i Patologii. Policjantki, które na co dzień wykonują zadania w odrębnych wydziałach i komórkach zaprezentowały zalety i specyfikę wykonywanych przez siebie obowiązków służbowych, a tym samym promowały zawód Policjanta oraz zachęcały inne kobiety do podjęcia wyzwania wstąpienia w nasze szeregi.

 

Powrót na górę strony