Aktualności

Bezpiecznych Świąt Wielkanocnych

Serdecznie dziękujemy za świąteczne życzenia złożone wszystkim policjantom przez laureatkę konkursu plastycznego pt: „Jak być bezpiecznym?”.

Profilaktyczny konkurs plastyczny pt: „Jak być bezpiecznym?” opracowany przez funkcjonariuszy Zespołu Profilaktyki Społecznej Wydziału Prewencji KMP w Łodzi został ogłoszony w grudniu ubiegłego roku, był skierowany do uczniów klas I – III szkół podstawowych. Jego zadaniem było propagowanie bezpiecznych zachowań w okresie zimowym. Było nam niezmiernie miło otrzymać życzenia świąteczne od jednej z laureatek tegoż konkursu. Bardzo dziękujemy za udział w przedsięwzięciu oraz życzenia.

Życzymy bezpiecznych, zdrowych, wesołych Świąt Wielkanocnych, szczególne życzenia kierujemy do dzieci i młodzieży, z którymi spotykamy się niemalże codziennie podczas zajęć profilaktycznych on – line, przekazując wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa zarówno w przestrzeni publicznej jak i wirtualnej. Pozostajemy w nadziei, że życzliwość, serdeczność i wyrozumiałość pozwolą przetrwać trudny czas pandemii i izolacji, wrócić do zadań w pełni sił i zdrowia.

Pamiętajmy o przestrzeganiu obostrzeń i zaleceń sanitarnych. Dbajmy o siebie i bliskich.

 

Powrót na górę strony