Aktualności

Niebieski Bieg Niepodległościowy o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

Niebieski Bieg Niepodleglościowy, w którym wzięli udział policjanci i pracownicy policji za nami. Nie było łatwo ale zarówno pogoda ducha jak i warunki atmosferyczne sprzyjały aktywnej rywalizacji. Jak podkreślali wszyscy uczestnicy nie chodziło o zwycięstwo a o integracje środowiska policyjnego i promocję zdrowego trybu życia. Malowniczy teren Lasu łagiewnickiego okazał się dość wymagający tym większe gratulacje dla biegaczy.

4 listopada 2017 roku w Lesie Łagiewnickim odbył się bieg na trasie 10 km i 600 metrów. Na starcie przy ulicy Wycieczkowej w Lodzi stanęło ponad 100 biegaczy.

Na zwycięzcę na mecie czekał  Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi, który wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi do spraw kryminalnych insp. Tomasz Olczyk.

Najlepszą wśród kobiet okazała się Marta Pawlik z II KP KMP w Łodzi z czasem 47 minut 34 sek., kolejne miejsce  zajęła Marta Kubińska z KWP w Łodzi, III miejsce na podium zajęła Marta marczak z KPP dla powiatu łódzkiego-wschodniego.

Wśród mężczyzn zwyciężył Jakub Resterny z KPP we Zduńskiej Woli z czasem 40 minut i 52 sek., II miejsce zajął Dariusz Najman z KPP w Zgierzu, III miejsce Grzegorz Miazek z KPP w Brzezinach.

Drużynowo najlepsza okazała się reprezentacja Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, II miejsce drużyna z KPP w Zgierzu, II Miejsce Komenda Miejsca Policji w Łodzi.

Najlepsi zawodnicy z każdej kategorii indywidualnej otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy oraz nagrody .

Wszyscy, którzy ukończyli bieg do domów wrócili z pamiątkowym medalem.

Organizatorem pierwszych i jak zapowiada nie ostatnich takich zawodów był Wydział Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi  przy współudziale Związków Zawodowych  NSZZP w Łodzi .

Pora zatem zacząć przygotowania treningowe do kolejnych !

 

Powrót na górę strony