Aktualności

Posterunek Mobilny

Komenda Miejska Policji w Łodzi wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym utworzyła dla Państwa Posterunek Mobilny. W jego skład wchodzą funkcjonariusze Policji i Straży Miejskiej, którzy systematycznie w różnych punktach miasta służyć będą Państwu pomocą.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z możliwości bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym, który pomoże w rozwiązywaniu problemów lokalnych, poinformuje o zagrożeniach, sposobach działania sprawców przestępstw, podpowie jak zabezpieczyć mieszkanie oraz jak kształtować bezpieczne przestrzenie. Niezwłocznie podejmie interwencję lub podejmie odpowiednie kroki zmierzające do wyeliminowania nurtujących Państwa problemów.

W Posterunku Mobilnym będzie można zasięgnąć porady prawnej w sprawach sąsiedzkich, rodzinnych, zaproponować zmiany wpływające na poprawę bezpieczeństwa itp

Miejsca postoju Posterunku będą wybierane na podstawie Państwa sugestii i wniosków, zgłaszanych podczas debat i konsultacji społecznych, do których serdecznie zapraszamy.

Niewątpliwie możliwość przekazania informacji i uwag w rejonie swojego miejsca zamieszkania ułatwi i uprości nawiązanie bezpośredniego kontaktu  z Policją.

Serdecznie zapraszamy!

  • mapa rewirów dzielnicowych
    mapa rewirów dzielnicowych
Powrót na górę strony