Aktualności

Pobił listonosza

Dzielnicowy z IV Komisariatu KMP w Łodzi zatrzymał 22-latka podejrzewanego o pobicie listonosza. Policjant patrolując podległy mu teren spotkał pokrzywdzonego, który dokładnie opisał napastnika. Po chwili sprawca był już zatrzymany. Za pobicie grozi kara do 3 lat więzienia.

11 lutego 2020 roku około południa, dzielnicowy z IV Komisariatu Policji jechał ulicą Żeromskiego. W pewnym momencie do jego radiowozu podszedł mężczyzna w uniformie listonosza i powiadomił o pobiciu. 38-latek powiedział, że chwilę wcześniej na podwórzu kamienicy został pobity przez dwóch nieznajomych mężczyzn. Pokrzywdzony dokładnie opisał wygląd napastników. Funkcjonariusz wraz z 38-latkiem rozpoczęli poszukiwania sprawców w najbliższej okolicy. W pewnym momencie 38-latek wskazał jednego z napastników. Wskazany mężczyzna na widok radiowozu ruszył szybkim krokiem. Po chwili mundurowy zatrzymał go i wylegitymował. 22-latek nie przyznawał się do pobicia listonosza. Jednak po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że był już dwukrotnie notowany za inne przestępstwa. Został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na przedstawienie zarzutu. Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z IV Komisariatui KMP w Łodzi.

  • na zdjęciu widzimy zatrzymanego mężczyznę , którego trzymają po obu stronach policjanci ubrani w żółte kamizelki. Funkcjonariusze prowadzą zatrzymanego do radiowozu.
Powrót na górę strony