Aktualności

„Policja dzieciom”

Serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku pt. „Policja dzieciom” wpisującego się w uroczystości rocznicy 593 urodzin Łodzi i obchody Święta Policji.

29 lipca 2016r. w godz. 10.00- 14.00

na dziedzińcu

Komendy Miejskiej Policji w Łodzi

przy ul. Sienkiewicza 28/30

 

Z tej okazji przygotowano dla najmłodszych wiele atrakcji m.in. ekspozycję pojazdów tj. motocykle, radiowozy, wyposażenie specjalistyczne funkcjonariuszy, które po przymierzeniu pozwoli choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant.

Przewodnicy psów służbowych zaprezentują elementy tresury i posłuszeństwa swych czworonożnych partnerów, podzielą się ciekawymi anegdotami i podpowiedzą jak właściwie postępować ze zwierzętami.

W namiocie profilaktycznym dla najmłodszych przygotowane będą niespodzianki, zabawy i konkursy, prowadzone pod czujnym okiem „Kota Prewencjusza”, który dla wszystkich już przygotował drobne upominki.

W tym dniu udostępnione zostanie Stanowisko Dowodzenia, na co dzień niedostępne dla osób postronnych, zwiedzającym policjanci przybliżą specyfikę działania miejskiego monitoringu, opowiedzą ciekawostki z przeszłości i zapoznają z nowinkami technicznymi, dostarczając gościom wielu wrażeń.

 

Serdecznie zapraszamy !

 

  • Kot Prewencjusz
    Kot Prewencjusz
Powrót na górę strony