Aktualności

Śmierć motocyklisty

Łódzcy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na Al. Ofiar Terroryzmu 11 Września. W wypadku zginął 46-letni kierujący motocyklem yamaha.

Do zdarzenia doszło 19 września 2020r około godz.20.00 na Al. Ofiar Terroryzmu 11 Września w Łodzi. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-letni łodzianin kierujący motocyklem yamaha uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku samochodu opel astra kierowanym przez 23-letnią kobietę. Na skutek uderzenia motocyklista przeleciał przez samochód, uderzył w bariery energochłonne i sunął po nich kilkadziesiąt metrów. Jego motocykl wpadł na pas rozdzielający jezdnie i uderzył w bariery. 46-latek z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł po kilku godzinach. Ustalono, że mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania motocyklem. Kierująca oplem była trzeźwa. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z łódzkiej „drogówki”.

Policjanci proszą wszystkie osoby, które mają informacje dotyczące tego wypadku o kontakt z Wydziałem Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi przy ul. Stokowskiej 21/25 pod nr telefonu 47 841 25 22, 47 841 25 47 lub 112.  

  • miejsce wypadku drogowego, na pierwszym planie radiowóz ruchu drogowego, w tle wóz strażacki i funkcjonariusze służb ratunkowych pracujący na miejscu zdarzenia
Powrót na górę strony