Aktualności

Trzy ofiary śmiertelne wypadków - policja apeluje o ostrożność !

Policjanci wyjaśniają okoliczności trzech wypadków śmiertelnych, do których doszło ostatniej doby na terenie Łodzi oraz powiatu radomszczańskiego i łęczyckiego. Śmierć poniosło dwoje pieszych i kierujący. Policjanci apelują o więcej wyobraźni i ostrożności na drodze.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 30 sierpnia 2016 roku o godzinie 18:50  na ul. Kusocińskiego przy ul. Sandomierskiej w Łodzi . Policjanci  pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 69 letnia kierująca citroenem na wyznaczonym przejściu dla pieszych potrąciła 81 letnią kobietę  Pokrzywdzoną z miejsca zdarzenia przewieziono do szpitala  gdzie  zmarła. Kierującej zatrzymano prawo jazdy. Była trzeźwa.

31 sierpnia 2016 roku około godziny 00.30 w miejscowości Wichrów w gminie Łęczyca doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 41-letni kierujący renault master, na prostym odcinku drogi, najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Lekarz stwierdził zgon pieszego. Mundurowi wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Trwa ustalanie danych personalnych denata. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśni postępowania prowadzone pod nadzorem miejscowej prokuratury. 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 30 sierpnia 2016 roku około godziny 17.10 w Strzałkowie w powiecie radomszczańskim.  Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 46-letni mieszkaniec gm. Kobiele Wielkie kierując nissan primera , po wyprzedzeniu toyoty stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w drzewo i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. W wyniku odniesionych obrażeń ciała 46-latek zginął na miejscu. Podróżował sam. Nikt inny nie ucierpiał w wyniku wypadku.

Powrót na górę strony