Aktualności

Nietypowy schowek na łup

Kryminalni z II Komisariatu Policji w Łodzi zatrzymali 58-latka podejrzanego o kradzież telefonu komórkowego o wartości ponad 3.300 złotych. Mężczyzna ukrył łup w nietypowym miejscu...

8 grudnia 2020 roku policjanci z bałuckiego komisariatu pojechali do łódzkiego marketu na osiedlu Teofilów. Według relacji osoby zgłaszającej doszło tam do kradzieży telefonu komórkowego o wartości ponad 3.300 złotych. Podczas rozmowy z kierowniczką sklepu funkcjonariusze ustalili, że osobą odpowiedzialną za to przestępstwo może być jeden z pracowników ochrony. Rozpytany przez stróżów prawa wskazany mężczyzna przyznał się do kradzieży. 58-letni łodzianin tłumaczył się, że miał trudną sytuację materialną. Skradziony telefon ukrył w... starym piekarniku stojącym na tyłach marketu. Zamierzał go zabrać po zakończeniu pracy. 58-latek został zatrzymany i przewieziony do II Komisariatu Policji. Mężczyzna odpowie za kradzież, co jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5. Nieuszkodzony telefon powrócił na półkę sklepową.

  • Zdjęcie jest zrobione w pokoju przesłuchań na II Komisariacie Policji. Zatrzymany jest przesłuchiwany przez policjanta przy biurku. Zatrzymany ubrany jest w czarną koszulkę, jasno szare spodnie dżinsowe, ma dłuższe siwiejące włosy i maseczkę na twarzy. Policjant pisze treść zeznań na komputerze, jest ubrany w czarny sweter, ma ramieniu ma założoną opaskę z napisem Policja.
Powrót na górę strony