Aktualności

Śmiertelny wypadek na ulicy Piotrkowskiej

Policjanci z łódzkiej drogówki pod nadzorem Prokuratury Łódź-Widzew wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej. Na skutek odniesionych obrażeń zginął 68-letni kierujący.

Do wypadku doszło 18 maja 2021 roku około godziny 18.00 na ulicy Piotrkowskiej. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy realizujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, iż kierujący toyotą jadąc ulicą Piotrkowską, wjechał na pas do lewoskrętu, na którym stał volkswagen passat oczekujący na zielone światło. Tuż przy volkswagenie 68-latek skręcił nagle w lewą stronę i wjechał na torowisko, wprost pod nadjeżdżający tramwaj linii 5 kierowany przez 34-latka. Doszło do zderzenia pojazdów. W wyniku odniesionych obrażeń 68-letni mężczyzna kierujący toyotą zmarł na miejscu. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Ruch na skrzyżowaniu był utrudniony przez kilka godzin, więc funkcjonariusze zorganizowali objazd. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.


 

  • miejsce wypadku drogowego, pracujący funkcjonariusze służb ratowniczych, radiowóz policyjny, w tle wozy strażackie
  • miejsce wypadku drogowego, radiowóz policyjny
  • miejsce wypadku drogowego, pojazdy biorące udział w zdarzeniu, na pierwszym planie policjanci wykonujący oględziny wraku
Powrót na górę strony