Tag handel ludźmi
Rozmiar czcionki
- 18 października - dzień handlu ludźmi HANDEL LUDŹMI JEST JEDNĄ Z NAJDRASTYCZNIEJSZYCH FORM ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA – Nie stań się żywym towarem!
- Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi Policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi realizując profilaktykę społeczną w zakresie zapobiegania handlowi ludźmi oraz przestępstwom towarzyszącym temu zjawisku w ramach „Krajowego Planu Działań Przeciwko Handlowi Ludźmi na lata 2022-2024”, prowadzą szereg działań zmierzających do podniesienia stanu wiedzy na ten temat wśród mieszkańców Łodzi.
- HANDEL LUDŹMI - nie stań się żywym towarem Policja ostrzega! Uważaj na sprawców przestępczego procederu przeciwko Twojemu życiu. Nie jesteś niewolnikiem ani na sprzedaż!
- HANDEL LUDŹMI - nie stań się żywym towarem Policja ostrzega! Uważaj na sprawców przestępczego procederu przeciwko Twojemu życiu. Nie jesteś niewolnikiem ani na sprzedaż!
- Handel ludźmi – mobilna wystawa w łódzkiej komendzie Handel ludźmi ma różne oblicza, o czym można przekonać się oglądając wystawę wyeksponowaną w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi. Autorem wykorzystanych materiałów jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.
18 października - dzień handlu ludźmi
HANDEL LUDŹMI JEST JEDNĄ Z NAJDRASTYCZNIEJSZYCH FORM ŁAMANIA PRAW CZŁOWIEKA – Nie stań się żywym towarem!
Europejski Dzień Walki z Handlem Ludźmi
Policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi realizując profilaktykę społeczną w zakresie zapobiegania handlowi ludźmi oraz przestępstwom towarzyszącym temu zjawisku w ramach „Krajowego Planu Działań Przeciwko Handlowi Ludźmi na lata 2022-2024”, prowadzą szereg działań zmierzających do podniesienia stanu wiedzy na ten temat wśród mieszkańców Łodzi.
HANDEL LUDŹMI - nie stań się żywym towarem
Policja ostrzega! Uważaj na sprawców przestępczego procederu przeciwko Twojemu życiu.
Nie jesteś niewolnikiem ani na sprzedaż!
HANDEL LUDŹMI - nie stań się żywym towarem
Policja ostrzega! Uważaj na sprawców przestępczego procederu przeciwko Twojemu życiu.
Nie jesteś niewolnikiem ani na sprzedaż!
Handel ludźmi – mobilna wystawa w łódzkiej komendzie
Handel ludźmi ma różne oblicza, o czym można przekonać się oglądając wystawę wyeksponowaną w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi. Autorem wykorzystanych materiałów jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.