Ważne informacje - 5 artykułów

AktualnościNajczęściej czytane

 1. Sobotnie utrudnienia w ruchu podczas „Marszu Równości’

  11 maja 2024 roku w godzinach 13:00-16:00 w Łodzi odbędzie się Marsz Równości. Uczestnicy pochodu będą się poruszać ulicami w centrum miasta. Mieszkańcy Łodzi muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

 2. Posiadała znaczne ilości narkotyków, może trafić za kratki nawet na 10 lat

  Łódzcy policjanci zatrzymali 26-latkę, u której w domu znaleźli łącznie pond 600 gramów różnych narkotyków. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz udzielania środków psychotropowych i odurzających za co grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 3. Dzielnicowi na sygnale – policyjna eskorta

  Dzielnicowi z I Rewiru Dzielnicowych VI Komisariatu Policji łódzkiej komendy natychmiast zareagowali na prośbę rodziców o pomoc w jak najszybszym dojechaniu do domu w celu podania dziecku leku na epilepsję. Dzięki tej asyście udało się szybko pomóc maluchowi.

 4. Łódzcy policjanci ze sportową pasją

  Na co dzień służą w VIII Komisariacie Policji w Łodzi, a w czasie wolnym… biegają. Mowa o policjantach, którym nie straszne są ekstremalne wyzwania – udowodnili to biorąc udział w 24 - godzinnym biegu UltraPark Weekend.

 5. Włamywacze w rękach policjantów

  Łódzcy policjanci zatrzymali 21 i 41-latka, którzy dokonali serii kradzieży z włamaniem do lokali handlowych i mieszkań na terenie osiedla Ruda. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem oraz usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

 6. Zatrzymany z narkotykami

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 53-latka, który posiadał w mieszkaniu narkotyki. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających - to przestępstwo w polskim prawie zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

 7. Kradł kable telekomunikacyjne pod osłoną nocy - wpadł na gorącym uczynku

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego VII Komisariatu Policji w Łodzi zatrzymali na gorącym uczynku notowanego wcześniej 34-latka, który usiłował ukraść kable telekomunikacyjne. Mężczyzna usłyszał łącznie siedem zarzutów, w tym kradzieży i niszczenia sieci telekomunikacyjnej oraz usiłowania dokonania kradzieży, za co może mu grozić kara do 8 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie będzie decydował sąd.

 8. Dzielnicowi zlikwidowali plantację marihuany

  Łódzcy policjanci zatrzymali 41-latka, podejrzanego o nielegalną uprawę konopi. W jego mieszkaniu stróże prawa zabezpieczyli 42 krzaki tej rośliny, które ukryte były w specjalnie do tego przygotowanych namiotach oraz prawie 400 gramów suszu roślinnego. Mężczyzna usłyszał zarzuty wytwarzania środków odurzających i posiadania znacznych ilości narkotyków, za co może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu na wniosek prokuratury został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Tagi

pirat drogowy kolizja kradzież zuchwała wypadek drogowy nietrzeźwy kierujący policjant po służbie uszkodzenie mienia nielegalne papierosy groźby karalne wandale wypadek śmiertelny kradzież paliwa kradzież z włamaniem usiłowanie zabójstwa podróbki rozbój zniszczenie mienia kradzież sklepowa MSWiA marihuana kontrabanda czujny po służbie nielegalny tytoń rower poszukiwany dzielnicowy papierosy amfetamina koronawirus pościg oszustwo tytoń sądowy zakaz prewencja Uratowany przez policjantów motocyklista bójka ruch drogowy kradzież rozbójnicza zabójstwo kradzież z włamaniem do pojazdu nietrzeźwa kierująca obywatelskie ujęcie pobicie narkotyki dopalacze wrd rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia kradzież kradzież pojazdu

Linki

Powrót na górę strony