Aktualności

Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości został zatrzymany przez dzielnicowych

Policjanci z I Komisariatu Policji w Łodzi, zatrzymali poszukiwanego 23-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był szukany w związku z wydanymi 27 zarządzeniami sądów i prokuratur z różnych miast naszego kraju. Trafił już za mury aresztu, gdzie ma do odbycia karę pozbawienia wolności.

Dzielnicowi z I Komisariatu Policji w Łodzi, w związku z 27 zarządzeniami sądów i prokuratur z różnych miast naszego kraju o zatrzymaniu 23-latka, rozpoczęli intensywne działania, aby ustalić jego miejsce zamieszkania. 

Dzięki wytrwałej pracy i ogromnemu zaangażowaniu śródmiejskich policjantów ustalili, że mężczyzna ciągle zmieniał „kryjówki”, aby uniknąć odpowiedzialności za wcześniej popełnione przestępstwa. Prowadzone z dużą determinacją czynności sprawdzające i skrupulatna analiza wszelkich poszlak i informacji doprowadziły do ustalenia pod jakim adresem obecnie ukrywa się mężczyzna.

Kiedy 18 listopada 2025 roku, stróże prawa podjechali pod wytypowany przez siebie adres, po krótkiej obserwacji zauważyli poszukiwanego - został zatrzymany. 23-latek nie krył zdziwienia widokiem stróżów prawa. Po wykonaniu z nim czynności został doprowadzony do aresztu śledczego. Najbliższe miesiące spędzi w więzieniu.

aspirant Kamila Sowińska

 

Powrót na górę strony