Aktualności

Maraton Dbam o Zdrowie - zmiany w komunikacji i organizacji ruchu

23 kwietnia 2017 roku na ulicach Łodzi odbędzie się kolejna edycja „Łódź Maraton Dbam o Zdrowie”. Główne biegi zaplanowano na niedzielę 23 kwietnia, ale pierwsze prace organizacyjne rozpoczną się już w sobotę 22 kwietnia. Warto zapoznać się ze zmianami w organizacji ruchu.

Główną bazą imprezy będą okolice Atlas Areny na al. Bandurskiego w tym miejscu przewidziany jest Start i Meta. Przygotowania rozpoczną się już w sobotę około godziny 20:00 pojawią się pierwsze utrudnienia w ruchu. Wyłączona z ruchu zostanie al Bandurskiego dojazd na osiedle Retkinia z kierunku wschodniego będzie możliwy al Bandurskiego ( do wysokości Atlas Areny ) a następnie ulicą Maratońską do ul. Popiełuszki, z kierunku północnego ul. Krańcową, ul. Konstantynowska. Ponadto 23 kwietnia w trakcie trwania biegu na odcinku al Piłsudskiego i al Mickiewicza przejazd w relacji Widzew Retkinia możliwy będzie jedynie tunelem po przebiegnięciu biegaczy tj około godz 9:30. Centrum miasta – objazd ulicami Al Włókniarzy, ul. Srebrzyńska, ul. Ogrodowa, ul. Wojska Polskiego, al Palki, Kopcińskiego.

Apelujemy do osób które będą się poruszały tego dnia po łódzkich ulicach o zapoznanie się z dostępną mapą przebiegu maratonu.

Powrót na górę strony