Aktualności

Wpadł z blisko kilogramem narkotyków

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową zatrzymali 24-latka podejrzewanego o przestępczą działalność. W jego mieszkaniu śledczy zabezpieczyli 930 gramów marihuany. Teraz może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Łodzi już od dłuższego czasu zbierali informacje na temat mężczyzny mogącego mieć związek z dystrybucją środków odurzających na terenie Łodzi. 4 lutego 2020 roku około godziny 19, funkcjonariusze zauważyli 24-latka w jednym z barów w okolicy ul. Wólczańskiej. Ponieważ istniało uzasadnione podejrzenie, że w miejscu zamieszkania 24-latka znajdują się narkotyki, funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. Wchodząc do jego mieszkania na łódzkim Widzewie, stróże prawa już w progu poczuli charakterystyczny zapach marihuany. Podczas przeszukania mieszkania policjanci zabezpieczyli 9 torebek z suszem marihuany o lącznej wadze 930 gramów. Mężczyzna, który notowany był w przeszłości za inne przestępstwa, nie stawiał oporu podczas zatrzymania. 24-latek został przewieziony przez śledczych do policyjnego aresztu. Za posiadanie tak dużej ilości substancji psychotropowych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  • Na zdjęciu widzimy szyszki konopi indyjskich w przeźroczystym woreczku
  • Na zdjęciu widzimy 9 woreczków z suszem roślinnym , obok leży waga elektroniczna
  • Na zdjęciu widzimy leżące na podłodze woreczki z suszem , które znajdują się w łazience
  • Na zdjęciu widzimy podejrzanego ubranego w czerwoną kurtkę , po obu stronach stoją policjanci w zielonych kamizelkach.
Powrót na górę strony