Aktualności

Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 44-letniego łodzianina, który miał przy sobie oraz w swoim samochodzie ponad 47 gramów amfetaminy. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków, za co grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego łódzkiej komendy miejskiej skrupulatnie i z dużym zaangażowaniem analizowali zebrane materiały pod kątem przestępczości narkotykowej. Dzięki tym działaniom nabrali podejrzeń, że w jednym z bloków na Widzewie przebywa mężczyzna zajmujący się przestępczym procederem. Ich przypuszczenia potwierdziły się. 22 marca 2021 roku około godziny 18, podczas obserwacji stróże prawa zauważyli wytypowanego mężczyznę idącego w kierunku swojego miejsca zamieszkania. Podczas legitymowania i kontroli osobistej 44-latka okazało się, że miał w saszetce przypiętej do pasa dilerki z białym proszkiem. Kolejne narkotyki śledczy zlokalizowali w jego samochodzie. Funkcjonariusze zatrzymali 44-latka i przewieźli go do policyjnego aresztu. Około 47 gramów środków odurzających trafiło do laboratorium. Badania potwierdziły, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Łodzianin odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, co jest zagrożone karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z VI Komisariatu Policji w Łodzi.

  • Na zdjęciu widzimy zatrzymanego , który jest prowadzony przez policjantów do cywilnego radiowozu. Policjanci mają zielone kamizelki policyjne . Zatrzymany ma na sobie ciemną, zimową kurtkę z kapturem. Zdjęcie jest zrobione na dziedzińcu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.
  • Na czarnym stoliczku umieszczone są woreczki i małe plastikowe pojemniki z białą substancją. Są tam umieszczone również banknoty o nominałach 20, 50 i 100-złotowych oraz tester narkotykowy.
Powrót na górę strony