Aktualności

Wpadł z narkotykami

Łódzcy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 40-letniego łodzianina, który odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej w Łodzi nie ustają w staraniach zmierzających do ograniczenia tego procederu. Zaangażowanie i determinacja mundurowych zaowocowała  zatrzymaniem kolejnej osoby.

27 kwietnia 2021 roku kryminalni postanowili sprawdzić wiarygodność uzyskanych informacji dotyczących handlu narkotykami, do którego miało dochodzić w domu przy ulicy Wici. Podczas obserwacji wytypowanego bloku zauważyli mężczyznę będącego w ich zainteresowaniu. Kompletnie zaskoczony 40-latek na pytanie policjantów czy ma przy sobie rzeczy zabronione prawem, dobrowolnie wydał torebkę foliową z zielonym suszem roślinnym.

Kolejne narkotyki, policjanci znaleźli w jego miejscu zamieszkania. Blisko 140 gramów marihuany ukryte było w pojemniku plastikowym. Ponadto w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną, grzybki halucynogenne oraz 700 złotych. Zatrzymany mężczyzna był już w przeszłości notowany, obecnie odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z II Komisariatu Policji w Łodzi.

 

 

  • Skonfiskowane narkotyki.
  • Policjanci prowadzą sprawcę.
Powrót na górę strony