Aktualności

Policjanci z VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi na spotkaniu z uczniami Szkoły Podstawowej nr 193 w Łodzi

4 października 2022r. policjanci z IV Rewiru Dzielnicowych VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi sierż. szt. Kamila Borowska i st. asp. Hubert Wilk spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 193, mieszczącej się w Łodzi przy ul. Małej Piętnastki 1

Podczas wizyty dzielnicowi przybliżyli dzieciom zasady bezpiecznego zachowania w lesie oraz jak się zachować podczas nieprzewidzianego kontaktu z dzikimi zwierzętami. Udzielili informacji jak należy postępować podczas burzy i silnych podmuchów wiatru. Dzielnicowi wraz z dziećmi odegrali improwizowaną scenkę wypadku, podczas której dzieci "dzwoniły" na numer alarmowy 112, gdzie musiały podać wszystkie niezbędne informacje operatorowi numeru alarmowego tak, aby udzielono pomocy "poszkodowanym". Milusińscy aktywnie brali udział w zajęciach oraz z ochotą zadawali pytania. Uczniowie podczas zajęć nauczyli się rozpoznawać czynniki wpływające na ich bezpieczeństwo.

Dzielnicowi IV Rewiru VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi życzą wszystkim nauczycielom i dzieciom bezpiecznego roku szkolnego.


  

Powrót na górę strony