Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zdradziła go woń narkotyków

Funkcjonariusze z II Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi w jednym z mieszkań na łódzkich Bałutach, skonfiskowali ponad 220 gramów brutto różnych środków zabronionych prawem. Właścicielem narkotyków był notowany w przeszłości 40-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychoaktywnych, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

18 września 2023 roku około godziny 19.00 bałuccy policjanci podczas pełnienia służby w rejonie ulicy Urzędniczej, uzyskali informację o narkotykach mogących znajdować się w jednym z mieszkań przy tej ulicy.

Mundurowi niezwłocznie postanowili to sprawdzić. Podchodząc do wytypowanego lokalu, poczuli charakterystyczną woń marihuany. Drzwi otworzył 40-latek, który na widok stróżów prawa, wyraźnie się zdenerwował.

Po wejściu do mieszkania policjanci zauważyli plecak, z którego wystawał worek foliowy, w którym znajdował się susz roślinny. W wyniku dalszego przeszukania policjanci skonfiskowali kolejny worek tym razem z mefedronem, wagę elektroniczną, młynek służący do kruszenia suszu oraz słoik z różnokolorowymi tabletkami.

W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 220 gramów brutto różnych narkotyków, które będą poddane specjalistycznym badaniom.  40-latek przyznał, że wszystkie środki  zabronione prawem są jego własnością.

W przeszłości był już notowany, za ostatnie przestępstwo usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychoaktywnych, zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 10.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą śledczy z II Komisariatu Policji w Łodzi.

Katarzyna Zdanowska

Powrót na górę strony