Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadała znaczne ilości narkotyków, może trafić za kratki nawet na 10 lat

Łódzcy policjanci zatrzymali 26-latkę, u której w domu znaleźli łącznie pond 600 gramów różnych narkotyków. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz udzielania środków psychotropowych i odurzających za co grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi dzięki analizie zebranego przez siebie materiału dowodowego wytypowali mieszkanie na Polesiu, w którym może przebywać osoba posiadająca znaczne ilości narkotyków. Policjanci postanowili to sprawdzić.

Kiedy 13 maja 2024 roku, po godzinie 8:00, stróże prawa przyjechali pod ustalony przez nich adres, ich przypuszczenia zostały potwierdzone. W mieszkaniu czuć było charakterystyczny zapach marihuany. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli torebki z białą krystaliczną substancją i suszem roślinnym. Jak się okazało były to mefedron i marihuana. Łączenie stróże prawa zabezpieczyli ponad 600 gramów niedozwolonych środków.

Zatrzymana 26-latka przyznała, że sprzedaje narkotyki. Kobieta usłyszała zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających oraz udzielania środków psychotropowych i odurzających za co grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

Czynności w tej sprawie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź – Polesie, prowadzą śledczy z IV Komisariatu Policji łódzkiej komendy.

sierż. szt. Maksymilian Jasiak

  • Policjant trzyma zatrzymaną kobietę.
  • Na stole leżą zabezpieczone narkotyki, a na nich opaska z napisem policja.
  • Na stole leżą zabezpieczone narkotyki, a pod nimi opaska z napisem policja.
Powrót na górę strony