Aktualności

Doborowe czwartki w Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi

Komenda Miejska Policji w Łodzi w każdy pierwszy czwartek miesiąca, w godzinach 14.00 – 16.00 zaprasza osoby rozważające możliwość wstąpienia w szeregi łódzkiej policji.

W tych godzinach, wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z procedurą rekrutacji do służby. W bezpośredniej rozmowie ze specjalistami z Wydziału Kadr i Szkolenia, otrzymają wyczerpujące odpowiedzi na pytania dotyczące doboru, jak również szczegółowe informacje przybliżające specyfikę służby. Dla wszystkich chętnych przygotowano stosowne broszury informacyjne, oraz gotowe do wypełnienia dokumenty. Zapraszamy serdecznie do udziału w konsultacjach, które odbywać się będą w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Łodzi ulica Sienkiewicza 28/30. Najbliższe, zorganizowane zostanie w czwartek 4 lipca 2024 roku w godzinach 14.00 – 16.00

Dodatkowo w każdy wtorek w godzinach 16-18 (poza godzinami urzędowania jednostki) dyżur pełni przedstawiciel Wydziału Kadr i Szkolenia, u którego jest możliwość złożenia wymaganych dokumentów jak również uzyskania wszelkich niezbędnych informacji dotyczących przyjęcia do służby w Policji.

Bliższych informacji udzielają policjanci i pracownicy Zespołu do spraw Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod nr telefonu 47 841 12 86.

sierż. szt. Maksymilian Jasiak

Powrót na górę strony