Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W 2019 roku na terenie województwa łódzkiego policjanci wyeliminowali z ruchu 6136 nietrzeźwych kierujących pod wpływem alkoholu lub innego podobnie działającego środka. Pijani za kierownicą pojazdów są potencjalnymi zabójcami na drodze. 17 lutego 2020 roku zorganizowano na terenie dwóch województw przez , które „przebiega”A2 działania TRZEŹWA AUTOSTRADA.
Dodano: 18.02.2020 TRZEŹWA AUTOSTRADA A2 -
Policjanci z III Komisariatu w Łodzi podczas intensywnych poszukiwań odnaleźli zaginionego 75-latka. Mężczyzna trafił na dalszą obserwację do szpitala. Dzięki szybkiej pomocy nie doszło do tragedii.
Dodano: 18.02.2020 Szczęśliwy finał poszukiwań - Dodano: 18.02.2020 Komenda Miejska Policji w Łodzi zaprasza do udziału w konkursie o puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi