Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Kryminalni z III Komisariatu Policji Komendy Miejskiej w Łodzi zatrzymali nieuczciwego amatora cudzych perfum. 20-latek w ciągu kilku dni ukradł z drogerii perfumy i artykuły higieniczne za ponad trzy tysiące złotych. Usłyszał zarzuty, grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 05.02.2021 Amator markowych perfum w rękach kryminalnych -
Policjanci z łódzkiej grupy Speed zatrzymali 49-latka, który wbrew przepisom i w warunkach zmniejszonej przejrzystości powietrza, poruszał się samochodem bez włączonych świateł mijania. W trakcie kontroli okazało się, ze nie posiada uprawnień do kierowania gdyż zostały mu wcześniej zatrzymane.
Dodano: 05.02.2021 W trudnych warunkach atmosferycznych zapomniał włączyć światła mijania. -
Łódzcy policjanci zatrzymali podejrzanego o udział w napadzie na konwojenta, do którego doszło 16 stycznia 2021 roku. 27-letni obywatel Gruzji usłyszał zarzut rozboju za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu już został tymczasowo aresztowany.
Dodano: 05.02.2021 Jeden z podejrzanych o napad na konwojenta w rękach policjantów