Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łodzi zatrzymali wskazanego przez świadków nietrzeźwego 30-letniego kierowcę, który w takim stanie przewoził w samochodzie małe dziecko. Tylko dzięki zdecydowanej postawie i szybkiej reakcji świadków nie doszło do tragedii.
Dodano: 21.07.2020 Pijany ojciec podróżował z małym dzieckiem -
W Komendzie Miejskiej Policji w Łodzi odbyły się coroczne obchody Święta Policji. Podczas uroczystości wręczone zostały awanse na wyższe stopnie policyjne dla funkcjonariuszy pełniących codzienną służbę w jednostce. Podziękowania za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i uznanie dla pracy łódzkich mundurowych złożyli Komendant Miejski Policji w Łodzi insp. Paweł Karolak oraz zaproszeni goście.
Dodano: 21.07.2020 Obchody Święta Policji w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Łodzi - Dodano: 21.07.2020 Życzenia z okazji Święta Policji
-
Mapa Wypadków Drogowych publikowana w wakacje 2019 roku spotkała się z pozytywnym odbiorem społecznym. Dlatego też zdecydowano się na jej kontynuację w roku bieżącym.
Dodano: 21.07.2020 Policyjna Mapa Wypadków Drogowych ze Skutkiem Śmiertelnym - Wakacje 2020 -
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 48-latka, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W trakcie przeszukania mieszkania zajmowanego przez podejrzanego kryminalni zabezpieczyli ponad 1 kilogram amfetaminy o wartości czarnorynkowej około 30.000 złotych.
Dodano: 21.07.2020 Wpadł z kilogramem amfetaminy