Kto rozpoznaje

Poszukiwany sprawca kradzieży hulajnogi elektrycznej

Policjanci z III Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawcy kradzieży hulajnogi elektrycznej. Do zdarzenia doszło w dniu 1 stycznia 2025 roku przy ulicy Fizylierów w Łodzi.

Rysopis:

mężczyzna w wieku około 25-35 lat, wzrostu około 170-180 centymetrów, szczupłej budowy ciała, posiada ciemne wąsy. Ubrany był w brązową kurtkę, ciemne spodnie, białe buty i czarną czapkę z daszkiem.

Ważne informacje:

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa albo posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 31 78 (w godzinach 7:30 - 15:30) lub całodobowo z Dyżurnym III Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 23 49, 47 841 23 50.

Telefon alarmowy 112.

Powrót na górę strony