Kto rozpoznaje

Poszukiwani sprawcy usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania

Policjanci z VIII Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukają sprawców usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania w dzielnicy Łódź-Górna. W dniu 21 grudnia 2022 roku dwaj mężczyźni przy użyciu klucza otwierającego oryginalne drzwi wejściowe włamali się do mieszkania. Sprawcy po zorientowaniu się, że w mieszkaniu jest zainstalowany monitoring oraz uruchomieniu się alarmu dźwiękowego odstąpili od dokonania kradzieży. Wychodząc, złodzieje zamknęli drzwi do mieszkania.

Rysopisy:

Mężczyźni w wieku około 40-stu lat. Jeden z mężczyzn o pociągłej szczupłej twarzy w okularach korekcyjnych, ubrany był w kurtkę z kapturem. Drugi z mężczyzn również miał twarz szczupłą. Mężczyźni prawdopodobnie byli obcokrajowcami.

Mężczyźni w wieku około czterdziestu lat. Pierwszy mężczyzna o pociągłej  twarzy, w okularach korekcyjnych, ubrany w kurtkę z kapturem. Drugi mężczyzna szczupłej budowy ciała.

 

Dwóch mężczyzn w wieku około czterdziestu lat. Jeden z mężczyzn o pociągłej szczupłej twarzy,  w okularach korekcyjnych, ubrany w kurtkę z kapturem. Drugi z mężczyzn także szczupłej budowy ciała.
 

Ważne informacje:

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawców tego przestępstwa albo posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 46 72 lub 47 841 24 30 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bądź całodobowo z dyżurnym VIII Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 24 00.

Telefon alarmowy 112.

Powrót na górę strony