Poszukiwany sprawca kradzieży artykułów przemysłowo - spożywczych
Policjanci z II Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawcy kradzieży artykułów przemysłowo - spożywczych, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Do zdarzenia doszło 2 stycznia 2026 roku w jednym ze sklepów mieszczących się w Łodzi przy ulicy Lipiec Reymontowskich.
Rysopis: mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupłej budowy ciała. W dniu zdarzenia ubrany był w musztardowe zimowe buty, długie czarne spodnie, czarną kurtkę z kapturem, granatową czapkę z białą naszywką.


Ważne informacje:
Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawcy tego przestępstwa albo posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 15 34 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 bądź całodobowo z Dyżurnym II Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 15 00 lub 47 841 15 24.
Telefon alarmowy 112.