Dzielnicowi

Dzielnicowi III Komisariatu Policji w Łodzi

Rewir Dzielnicowych I

Wydziału Prewencji

III Komisariatu Policji KMP w Łodzi

ul. Armii Krajowej 33, Łódź

Kierownik Rewiru Dzielnicowych

aspirant sztabowy Marcin Łuczyński

tel. 47 841 31 96, tel. kom. 789 145 820

Rejon Nr 1

starszy sierżant Dawid Fundakowski

tel. 47 841 31 61, tel. kom. 789 145 831

dzielnicowy.armiikrajowej1@lodz.ld.policja.gov.pl

 
Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Popiełuszki

37-51

 

Wyszyńskiego

29-119

 

 

Rejon Nr 2

mł. asp. Marcin Pietrzyk

tel. 47 841 31 60, tel. kom. 789 145 822

dzielnicowy.armiikrajowej2@lodz.ld.policja.gov.pl

 
Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Andersena

 

 

Balonowa

86

 przejazd PKP przy ulicy Plocka

Bratysławska

17a, 21, od 52 i od 47

 

Biwakowa

od 1 do 9

 

Burzliwa

 

 

Bystra

 

 

Czerwonego Kapturka

 

 

Denna

 

 

Dolinna

 

 

Falista

 

 

Generała Maczka

 

 

Gwarków

 

 

Ikara

 

 

Jasia i Małgosi

 

 

Komandorska

 

 

Korsarska

 

 

Kubusia Puchatka

 

 

Lajkonika

 

 

Laskowicka

 

 

Latawcowa

 

 

Lublinek

 

 

Maratońska

 

od Waltera Janke do Sanitariuszek strona parzysta

Obywatelska  

od 181 i od 124

 

Ostowa

 

 

Pienista

 

 

Pilotów

 

 

Plocka

 

 

Polarna

Posesja 19

 

Prądzyńskiego

od 105 do końca

strona nieparzysta

Rusałki

 

 

Sanitariuszek

 

nieparzysta od Maratońskiej do Biwakowej

Sieciowa

 

 

Sołtyka

 

 

Spartańska

 

 

Sumowa

 

 

Szkutnicza

 

 

Sztormowa

 

 

Waltera-Janke

 

lewa strona od Obywatelskiej do Wyszyńskiego

Władysława Króla

27-51, 52, 56, 58 i 60-82

 

Załogowa

 

 

Zamiejska

 

 

Zboczowa

 

 

Żaglowa

 

 


 

Rejon Nr 3

sierżant sztabowy Agnieszka Pawlak
tel. 47 841 48 09, tel. kom. 789 145 829

dzielnicowy.armiikrajowej3@lodz.ld.policja.gov.pl
 
 
Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

ulica

numer

 uwagi

Balonowa

1 i 109 

 

Popiełuszki

1-27 i 14

 

Wyszyńskiego   

38-108

 


Rejon Nr 4

młodszy aspirant Paweł Ruciński - zastępstwo (od dnia 01 maja do 31 maja 2024 roku)

telefon 47 841 31 58, 789-145-834

dzielnicowy.armiikrajowej4@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Armii Krajowej

3-41

 

Balonowa

33-43 i 32-46

 

Batalionów Chłopskich

cała

 

Hokejowa

cała

 

Hubala

cała

 

Maratońska

od Retkińskiej do A. Krajowej

 

Retkińska

113-145

 

Sympatyczna

cała

 

Tenisowa

cała

 

Zagrodniki

cała

 

Rejon Nr 5


mł. asp. Paweł Ruciński

tel. 47 841 31 58, tel. kom. 789 145 834

dzielnicowy.armiikrajowej5@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

ulica

numer

 uwagi

Florecistów

cała

 

Marusarzówny

cała

 

Olimpijska

cała

 

Przełajowa

cała

 

Retkińska

92-118

 

Wyszyńskiego

6-24

 

 

Rejon Nr 6

sierż. szt. Sebastian Komisarczyk

tel. 47 841 31 60, tel. kom. 789 145 830

dzielnicowy.armiikrajowej6@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Gimnastyczna

5-103

 

Maratońska

23-95

od Armii Krajowej do Popiełuszki

Maratońska

 

od Popiełuszki do Gimnastycznej w tym ATUT

Armii Krajowej

2-32

 

Łyżwiarska

4-58

 

Rejon Nr 7

sierżant sztabowy Sebastian Komisarczyk - zastępstwo (od 1 maja do 31 maja 2024 roku)

telefon 47 841 31 60, 789-145-830

dzielnicowy.armiikrajowej7@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Armii Krajowej

38-82

 

Kusocińskiego

80-162

 

Rejon Nr 8

aspirant Jarosław Stefański

tel. 47 841 31 58, tel. kom. 532-852-633

dzielnicowy.armiikrajowej8@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Armii Łódź

 

lewa strona

Bułata Okudżawy

 

 

Biwakowa

od 21 do 57

Od ul. Sanitariuszek do granic miasta Łodzi

Bobslejowa

 

 

Bojerowa

 

 

Bohaterów Września

 

 

Bokserska

 

 

Brus

 

 

Cylla

 

 

Gałeckiego

 

 

Gimnastyczna

 

numery parzyste oraz nieparzyste od nr 107

Hippiczna

 

 

Juszczakiewicza

lewa strona

od Kusocińskiego do Konstantynowskiej

Kolarska

 

 

Konarzewskiego

 

 

Konstantynowska

 

numery parzyste od Juszczakiewicza do granic miasta

Korpusu Pancernego

 

 

Kukuczki

 

 

Kusocińskiego

 

od Juszczakiewicza do Popiełuszki - numery nieparzyste

Langiewicza

 

 

Łyżwiarska

 

Nieparzyste cała oraz od Gimnastycznej do Kolarskiej numery parzyste

Maratońska

 

Od Gimnastycznej do Santariuszek strona nieparzysta

Nowy Józefów

 

 

Oszczepowa

 

 

Popiełuszki

 

Od Łyżwiarskiej do Kusocińskiego strona parzysta

Piłkarska

 

 

Pływacka

 

 

Sanitariuszek

 

parzysta cała oraz nieparzysta od Maratońskiej do granic miasta

Slalomowa

 

 

Smulska

 

 

Synów Pułku

 

 

Szarych Szeregów

 

 

Szermiercza

 

 

Zapaśnicza

 

 

Żużlowa

 

 

 

Rewir Dzielnicowych II

Wydziału Prewencji

III Komisariatu Policji KMP w Łodzi

ul. Armii Krajowej 33, Łódź

Kierownik Rewiru Dzielnicowych

asp. szt. Tomasz Witeczek

tel. 47 841 31 94, tel. kom. 789 145 835

Rejon Nr 9

aspirant Daniel Dąbrowski

tel. 47 841 23 57, tel. kom. 789 145 838

dzielnicowy.armiikrajowej9@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Aleja Unii Lubelskiej

16-20
i 15 do końca

 

Azaliowa

cała

 

Azotowa

cała

 

Bajana

cała

 

Barona Henryka Smukłego

cała

 

Biegunowa

od Krakowskiej
do Wieczność

 

Bobowa

cała

 

Borowa

cała

 

Bronowa

cała

 

Daniłowskiego

cała

Zdrowie

Drewnowska

206

 

Eksploratorów Marsa

cała

 

Grochowa

cała

 

Grzybowa

cała

 

Inowrocławska

70-76
i od 71- do końca

 

Jarzynowa

cała

 

Jęczmienna

cała

 

Konstantynowska

3/5 i 13

 

Krakowska

cała

strona nieparzysta

Kwiatowa

13-39 i 10-42

 

Kwiatów Polskich

cała

 

Mania

cała

 

Lema Stanisława

cała

 

Lemieszowa

cała

 

Łubinow

cała

 

Omłotowa

cała

 

Orlika

cała

 

Orzechowa

cała

 

Owsiana

cała

 

Perla

cała

 

Perłowa

cała

 

Pługowa

cała

 

Praussa

cała

 

Pszenna

cała

 

Rabatkowa

cała

 

Rąbieńska

1-25

 

Rezedowa

cała

 

Rzepakowa

cała

 

Siewna

cała

 

Słonecznikowa

cała

 

Snopowa

cała

 

Solec

cała

 

Srebrzyńska

28
i od 73 a do końca

 

Traktorowa

1-21

 

Aleja Unii Lubelskiej

16-20
i  15 do końca

 

Wieczność

cała

 

Złotno

1-5 a

 

Żniwna

cała

 

Rejon Nr 10

aspirant sztabowy Rafał Zduniak

tel. 47 841 31 54, tel. kom. 789 145 847

dzielnicowy.armiikrajowej10@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

ulica

numer

 uwagi

Barska

cała

 

Biegunowa

cała

 

Bohaterów Powstania Styczniowego

cała

 

Chłopickiego

cała

 

Dzieci Łodzi

cała

 

Filarecka

cała

 

Filomatów

cała

 

Kazimierza Dejmka

cała

 

Gwardzistów

cała

 

Hufcowa

1-3

 

Huta Jagodnica

 35 do końca
i 40 do końca

 

Jagodnica

2-44

 

Juszczakiewicza

Od strony górki

 

Kadetów

cała

 

Kirasjerów

cała

 

Konstantynowska

20-60 i 15-137

 

Kostki Napierskiego

cała

 

Kozietulskiego

cała

 

Krakowska

3, 5, 7 ,17 i 2-94

 

Krańcowa

2-14 i 1-107a

 

Krzemieniecka

36 Ogród Botaniczny

 

Kurka

cała

 

Kusa

cała

 

Kusocińskiego

43-67c, 64-76a, b,c,d

 

Lontowa

cała

 

Michałowicza Jerzego

cała

 

Mieczników

cała

 

Minerska

cała

 

Muszkieterów

cała

 

Pontonowa

cała

 

Prochowa

cała

 

Retkińska

7-73 a

 

Rokitny

cała

 

Rozwadowskiego

cała

 

Rzeszowska

cała

 

Saperów

cała

 

Stare Złotno

1-111, 4-108

 

Sułkowskiego

cała

 

Syrokomli

cała

 

Tarnowska

cała

 

Tomaszewicza

2-4

 

Turniejowa

cała

 

Warneńska

cała

 

Weteranów

cała

 

Wilsona Tomasza

cała

 

Wyszyńskiego

25, 25a i b, 27

 

Zakręt

cała

 

Złotno

126-222

 

Zyndrama Mikołaja

cała

 

Żurawinowa

cała

 

Rejon Nr 11

asp. Jacek Stasiak

tel. 47 841 31 69, tel. kom. 516 438 108

dzielnicowy.armiikrajowej11@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Babickiego

cała

 

Hufcowa

 4 - do końca

 

Kusocińskiego

52a-58

 

Retkińska

75 - 103

 

Tomaszewicza

1-9 i 6

 

Rejon Nr 12

asp. szt. Jarosław Achmirowicz

tel. 47 841 31 69, tel. kom. 789 145 839

dzielnicowy.armiikrajowej12@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

ulica

numer

 uwagi

Bandurskiego

49-55

od Wileńskiej do Wyszyńskiego (nieparzyste)

Grodzieńska

20-34

i 17-25

 

Kusocińskiego

1-33, 4-16

 

Lokajskiego

cała

 

Piaski

cała

 

Rajdowa

cała

 

Retkińska

24-82 

(parzyste)

Sandomierska

cała

 

Sprinterów

cała

 

Wileńska

 36 - do końca

 

Władysława Króla

1-5

 

Wyszyńskiego

1-11

 

Rejon Nr 13

aspirant Zuzanna Jaworska

tel. 47 841 31 54 tel. kom. 789-145-836

dzielnicowy.armiikrajowej13@lodz.ld.policja.gov.pl
 

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Bandurskiego

brak numerów

od Wileńskiej do Krzemienieckiej
i od Wileńskiej do Maratońskiej

Celna

cała

 

Dembińskiego

cała

 

Grodzieńska

1-15
i 2-14/ 16

 

Gwiazdowa

cała

 

Kajakowa

cała

 

Karolewska

54-78

od ulicy Wileńskiej do
ulicy Krzemienieckiej

Kowieńska

cała

 

Krzemieniecka

2, 2a, 2b,
6-28   

 

Maratońska

 

od ul. Bandurskiego do
ul. Wileńskiej

Norwida

cała

 

Objazdowa

cała

 

Retkińska

2-22

 

Wileńska

9 do końca

bez nr 9a

Wygodna

cała

 

Żubrowej

cała

 

Rejon Nr 14

st. sierż. Michał Ruszkiewicz

tel. 47 841 31 64, tel. kom. 789 145 842

dzielnicowy.armiikrajowej14@lodz.ld.policja.gov.pl

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

ulica

numer

 uwagi

Bandurskiego

brak numeracji

od ul. Wileńskiej do ul. Generała Waltera Janke

Bratysławska

2-14, 1-19

(bez numeru 17a)

Chodkiewicza

cała

 

Elektronowa

cała

 

Generała Waltera-Janke

brak numeracji

od ul. Obywatelskiej do ul.Bandurskiego do Waltera Janke

Maratońska

brak numeracji

od ul. Wileńskiej do ul. Waltera Janke

Mińska

cała

 

Nad Karolewką

cała

 

Narciarska

cała

 

Nowe Sady

wszystkie numery – do ul. Lazurowej

 

Obywatelska

90-122
i 99 -161

 

Trójskok

cała

 

Waltera Janke

 

lewa strona Bratysławskiej do Obywatelskiej

Wileńska

1-9a i 2-34

 

Wioślarska

cała

 

Wróblewskiego

33-83 i 76 - 134

 

Wyspańskiego

cała

 

 

Rejon Nr 15

sierżant Bartosz Krupowicz

telefon 47 841 23 57, telefon komórkowy 789 145 844

dzielnicowy.armiikrajowej15@lodz.ld.policja.gov.pl

 

Załącznik graficzny - mapa z nazwami ulic.

Ulice podległe Dzielnicowemu:

 ulica

numer

 uwagi

Artylerzystów

cała

 

Bastionowa

cała

 

Basztowa

cała

 

Biegunowa

 

od Spadochroniarzy do Krakowskiej (nieparzyste)

Bohaterów Monte Casino

cała

 

Bruska

cała

 

Cedry

cała

bez numeru 3a

Celownicza

cała

 

Cieplarniana

cała

 

Cyganka

cała

 

Czołgistów

cała

 

Czwartaków

cała

 

Jacka Bierezina

cała

 

Deca Wacła

cała

 

Desantowa

cała

 

Dożynkowa

cała

 

Drużynowa

cała

 

Dyngusowa

cała

 

Dywizjonu 303

cała

 

Fijałkowskiego

cała

 

Fizylierów

cała

 

Garnizonowa

cała

 

Grenadierów

cała

 

Grodowa

cała

 

Grotta

cała

 

Gryczana

cała

 

Hejnałowa

cała

 

Husarska

cała

 

Huta Jagodnica

od nr 1 do nr 33 i od nr 2 do nr 38

 

Jagodnica

1- 27a

 

Jeździecka

cała

 

Kanonierska

cała

 

Kapitańska

cała

 

Kawaleryjska

cała

 

Komandosów

cała

 

Krakowska

od 100 do końca

strona parzysta

Krańcowa

34 i od nr 109 - do końca

nieparzyste

Kwiatowa

1 - 11

 

Legnicka

cała

 

Liniowa

cała

 

Łucznicza

cała

 

Łukawskiego

cała

 

Markietanki

cała

 

Marszowa

cała

 

Mocarna

cała

 

Molla Jana

cała

 

Mundurowa

cała

 

Musztrowa

cała

 

Namiotowa

cała

 

Napoleońska

cała

 

Obronna

cała

 

Obozowa

cała

 

Odważna

cała

 

Oficeserska

cała

 

Orężna

cała

 

Pancerniaków

cała

 

Parafialna

cała

 

Partyzantów

cała

 

Patrolowa

cała

 

Piechura

cała

 

Pionierska

cała

 

Pisankowa

cała

 

Płatowcowa

cała

 

Podchorążych

cała

 

Podjazdowa

cała

 

Poniatowskiego Józefa

cała

 

Radarowa

cała

 

Rąbieńska

od 2 - 134 i od 27 do 131

 

Rowerowa

cała

 

Sojowa

cała

 

Spadochroniarzy

cała

 

Stare Złotno

113 - 135

 

Szaserów

cała

 

Szańcowa

cała

 

Szczecińska

 

od Zadraż do Pancerniaków pd 9 - 13 (brak numerów parzystych)

Szlachetna

cała

 

Szeregowa

cała

 

Szwadronowa

cała

 

Szwoleżerów

cała

 

Świąteczma

cała

 

Tobruk

cała

 

Traktorowa

2 - 58

 

Ułańska

cała

 

Upominkowa

cała

 

Waleczna

cała

 

Wielkanocna

cała

 

Wojskowa

cała

 

Wykowa

cała

 

Zadraż

6 - 14

parzyste

Zapłocie

cała

 

Zaporowa

cała

 

Zasieczna

cała

 

Zbrojna

cała

 

Zdrowie

cała

 

Złotno

2 - 124a i od 7 - 207

 

Zwiadowcza

cała

 

Żołnierska

cała

 

 Znak graficzny - mała litera "i".

W przypadku trudności w nawiązaniu kontaktu z dzielnicowym,

należy telefonować do kierownika rewiru, któremu dzielnicowy podlega.

W sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji Policji

prosimy o kontakt na numer alarmowy 112.

Powrót na górę strony