Aktualności

Śmiertelny wypadek na ul. Paderewskiego

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego/Tuszyńska w Łodzi. Jedna osoba nie żyje, a cztery zostały hospitalizowane.

Do zdarzenia doszło 28 września 2019r o godz. 23.25 w Łodzi na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Tuszyńskiej.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 34-letni łodzianin kierujący audi A4 wykonując manewr skrętu w lewo w ulicę Tuszyńską nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającej z naprzeciwka taksówce opel insygnia o doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Na skutek wypadku 43-letnia pasażerka audi poniosła śmierć na miejscu. Kierujący audi oraz jego 11-letni pasażer trafili do szpitali. Taksówką opel insygnia podróżował 28-letni kierowca i dwoje pasażerów w wieku 68 lat. Oboje pasażerowie taksówki również zostali hospitalizowani. Sprawę tego wypadku badają policjanci z łódzkiej drogówki pod nadzorem prokuratury.

Policjanci poszukują świadków tego wypadku prosząc ich o kontakt z  Wydziałem Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Łodzi pod nr tel. 42 665 25 22, 42 665 25 47 lub 112.

  • miejsce wypadku drogowego, służby ratunkowe pracują na miejscu wypadku, widać rozbite samochody
Powrót na górę strony