Aktualności

24-latek wpadł z narkotykami

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 24-latka, który posiadał ponad 320 gramów narkotyków. Mężczyzna kierował samochodem Audi A3 wbrew sądowemu zakazowi.

8 czerwca 2021 roku kryminalni patrolując miasto na ulicy Narutowicza zatrzymali do kontroli samochód marki Audi A3. Kierowca pojazdu podczas rozmowy z funkcjonariuszami zachowywał się bardzo agresywnie. W pewnym momencie próbował uciec, jednak policjanci z Wydziału Kryminalnego szybko obezwładnili i zatrzymania łodzianina. Wyszło na jaw, że 24-latek miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mając na uwadze nerwowe zachowanie mężczyzny, funkcjonariusze poddali go kontroli osobistej. Znaleźli przy nim ponad 1.600 złotych, dilerkę z 2 gramami metamfetaminy oraz 94 tabletki anabolików. Podczas przeszukania samochodu policjanci zabezpieczyli 5 telefonów komórkowych. Następnie kryminalni pojechali do mieszkania 24-latka. Tam zabezpieczyli kolejne 3 telefony komórkowe, karty SIM, dużą ilość torebek foliowych, środki anaboliczne oraz ponad 321 gramów metamfetaminy. Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie oczekuje na postawienie zarzutów. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

  • Na zdjęciu widzimy leżące na biurku narkotyki w kształcie brązowych kulek, pieniądze, telefony komórkowe, żółte tabletki oraz w przeźroczystej torebce fiolki z anabolikami.
  • Policjanci prowadzą do radiowozu nieoznakowanego zatrzymanego mężczyznę, ubranego w czarną  koszulkę i spodenki dźinsowe, jest krótko ostrzyżony. Policjanci mają na sobie żółte kamizelki policyjne.
  • Mężczyzna jest odwrócony tyłem, ma spuszczoną głowę , jest trzymany po obu stronach przez policjantów i prowadzony do nieoznakowanego radiowozu.
Powrót na górę strony