Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z narkotykami

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali 41-latka, który posiadał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Ponadto nie uniknie odpowiedzialności za ich udostępnianie. Podejrzanemu za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

17 czerwca 2024 roku funkcjonariusze specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi uzyskali informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Słowiańskiej najprawdopodobniej dochodzi do handlu narkotykami.

Policjanci postanowili to sprawdzić. Po dotarciu pod wytypowane mieszkania słyszeli dobiegające z wnętrza głosy kilku osób. Po chwili drzwi otworzył kompletnie zaskoczony podejrzewany, który był w towarzystwie swojej matki.

Podczas przeszukania stróże prawa znaleźli w jednym z pomieszczeń słoik z marihuaną. 41- latek został zatrzymany. Kryminalni  zabezpieczyli łącznie blisko 90 gramów narkotyków.

Zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich udostępniania. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czynności w tej sprawie prowadzone były przez śledczych z VIII Komisariatu Policji w Łodzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Łódź- Górna.

aspirant Kamila Sowińska

Powrót na górę strony