Kto rozpoznaje

Poszukiwani sprawcy przywłaszczenia portfela

Policjanci z I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi poszukują sprawców przywłaszczenia portfela wraz z zawartością dokumentów oraz gotówką. Do zdarzenia doszło w dniu 12 marca 2024 roku w aptece przy Alei marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi. Nieznani mężczyzna oraz kobieta działając w porozumieniu, przywłaszczyli portfel wraz z dokumentem tożsamości w postaci dowodu osobistego oraz gotówką.

Rysopis:

Mężczyzna w wieku około 30-40 lat, ubrany był w kurtkę czarnego koloru, szare spodnie dresowe, granatowe buty z bialą podeszwą oraz czapkę z daszkiem w kolorze granatowym. W chwili zdarzenia na głowie założony miał kaptur, na plecach natomiast niesbieski plecak.

Kobieta ubrana była w czerwoną kurtkę, czarne spodnie dresowe, ciemną czapkę oraz czarne buty z bialą podeszwą.

Sprawcy wchodzą do pomieszczenia.   Mężczyzna miał na głowie kaptur.  Kobieta ubrana była w czerwoną kurtkę.

Ważne informacje:

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawców tego przestępstwa, albo posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 10  51 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 bądź całodobowo z Dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi pod numerem telefonu 47 841 14 00 lub 47 841 14 01.

Telefon alarmowy: 112.

Powrót na górę strony